Parker Royal Ingenuity Black BT

Plnicí pero -M-

7 600 Kč
ks
Parker Royal Ingenuity Black BT

Nová generace Parker Ingenuity s odvážným a moderním vzhledem, s délkou 170 mm s nasazovacím víčkem a hmotností 43 gramů představuje nová generace Ingenuity psací nástroj pro Ty, kteří rádi píší robustním perem. 3x povrchová úprava prvotřídním lesklým lakem a 1x povrchová úprava exkluzivním černým zpracováním. Hladká povrchová úprava víčka a těla, rafinované detaily a vyrytý vzor na prvotřídních materiálech nabízejí příjemný zážitek spojený s psaním. Jemně propracovaný gravírovaný povrch a váha Parker Ingenuity poskytují vynikající hmatový zážitek. Parker Ingenuity je ručně vyráběn a precizně zpracován tak, aby poskytl skutečně mimořádný a sebevědomý zážitek z psaní. V kombinaci s doplňky potaženými pomocí techniky PVD matně černou barvou. Kolekce Parker Ingenuity je dodávána v elegantních dárkových krabičkách a je velmi žádaným dárkem, který uspokojí úspěšné a asertivní jedince. Hrot z nerezové oceli se zdobnou rytinou potažený odolnou černou vrstvou. Dodáváno s modrou a černou bombičkou. Vyrobeno ve Francii.

dárek
Dárek k nákupu:
Originální pouzdro PARKER
7 600 Kč ks
skladem 1 ks U Vás 17. 12. 2025
darek
Stopa pera - hrot M
M - Střední hrot (Medium) - Průměrný tlak a šíře linky.
Vhodné pro uživatele, kteří rádi maličko silnější linku.
 

plnici   Jak správně pečovat o plnící pera
Jak se Vám líbí toto pero:
hodnocení: 4.94 

Chtěli byste potěšit své blízké kvalitním perem Parker, ale nejste si jistí, že vyberete to správné?

Dárkový poukaz u nás pořídíte online a získáte tak skvělý dárek k jakékoli slavnostní příležitosti.

Doporučené doplňky

Ostatní typy

Parker Royal Ingenuity Black BT
Plnicí pero -F-

Parker Royal Ingenuity Black BT

Parker Royal Ingenuity Black BT
Roller

Parker Royal Ingenuity Black BT

Parker Royal Ingenuity Black BT
Kuličková tužka / propiska

Parker Royal Ingenuity Black BT

Dovozce/výrobce:
Newell Rubbermaid Czech Republic s.r.o., Českomoravská 2408/1a, Libeň, 190 00 Praha 9, newellbrands.com
 




T  
Tereza Zavadilová
28.06.2024
hvězdahvězdahvězdahvězdahvězda

Vše naprosto perfektní. Rychlá domluva grafického návrhu a velmi rychlé doručení. Objednávala jsem jako dárek a oba jsme moc spokojení! Děkuji.

Více
R  
Richard Černíček
20.07.2024
hvězdahvězdahvězdahvězdahvězda

Objednával jsem několikrát, vždy jsem byl bez výhrad spokojen. Je vidět, že majiteli na kvalitě záleží a stejně i na zákaznících. Parker má skvělého zástupce :-). Tento eshop určitě doporučuji.

Více
B  
Brigit Vecernik
30.01.2025
hvězdahvězdahvězdahvězdahvězda

Jeden den objednáno,druhý odesláno , třetí den doma. Krásná dárková sada. Nemám co vytknout.

Více
A  
Andrea Brožovská
12.05.2025
hvězdahvězdahvězdahvězdahvězda

Okamžitá reakce obchodu. Vstřícnost, ochota, rychlé zpracování náhledu. Krásně zabaleno. Rychlé dodání.

Více

Vytvořte si vlastní dárkovou sadu

Pouze na eParker.cz si můžete sestavit dárkovou sadu
z libovolného pera v nabídce.




Zjistit více