Pera Parker na eParker.czParker Rollery | Rollery používají inkoust na vodní bázi, více podobný inkoustu používanému v plnicích perech. Inkoust je tekutější a obvykle poskytuje plynulejší psaní. Má vždy sundavací víčko. Nakupujte u největšího prodejce per PARKER v České republice. |
Rychlý návrh gravírování a poté i rychlé dodání doporučuji všem kdo oceňuje rychlost a kvalitu.
VíceVeľká spokojnosť :) výborná kvalita, nádherné gravírovanie, super servis, veľmi rýchla komunikácia. Ďakujem ešte raz a určite všetkým odporúčam.
VíceNeskutečně rychlé jednání. Požadováno gravírování, během několika málo hodin jsem měl na mailu grafický návrh na osaouhlasení a vše bylo dodáno v řádu několika dní a obdarovaná byla velice příjemně překvapena.
VíceObjednávka byla rychle vyřízená i doručená. Vše bylo v pořádku. Pěkný dárek. Mohu všem vřele doporučit.
Více