Naprostá spokojenost během celého procesu, od objednávání, gravírování a rychlé dodání. Samotné gravírování vypadá profesionálně. A kvalita pera zatím na výbornou.
VíceSkvělý dárek, rychlé vyřízení objednávky. A ten příštup - tak milý přístup jsem nezažila ani nepamatuji - rychlost, ochota, poděkování v emailu a i u balíčku. Za mě jednoznačně ANO na 100 %!
VíceObjednávala jsem poprvé ale určitě ne na posled. Skvěly a velký vyber, individuální přístup, možnost gravírovaní. Velice příjemný personál, který umožnil dostat objednávku v čas. Zvlášť poděkovaní panu Bršlicovi.
VíceObjednala som si pero s vlastným návrhom. Zamestnanci všetci milí a ústretoví, poradili, veľmi krásne navrhli a opravili aj prípadné zmeny, ktoré som im navrhla. Výsledok? Wau, krásne pero, ktoré sme mohli darovať. Ďakujem
Více