V obchodě moc milý a osobní přístup. Vše na jedničku. Balíček přišel krásně zabalený. No a o tom že pera Parker jsou F1 mezi pery ani nemusím hovořit. Takže děkuji že jste mi udělali dnešní den o něco krásnější :)
VíceObjednána dvě pera/propisky jako dárek s gravírováním. Kvalitní zpracování per včetně textu. Mohu jen doporučit, děkuji.
VícePrecizně připraveno a zabaleno. Rychlé doručení a hlavně velká spokojenost s pery. Děkuji a doporučuji.
VícePropisku jsem dostala před 2 lety na moje povýšení a od té doby se mi design moc líbil, tentokrát jsem ji koupila pro mého spolupracovníka a design i komunikace byla skvělá. Moc doporučuji a děkuji!
Více