Vítejte u největšího prodejce per Parker v ČR.

Odpovědnost

KVARK AG, s.r.o. upozorňuje, že informace na webových stránkách eParker.cz jsou přebírány od třetích stran, mohou obsahovat věcné a technické nepřesnosti či typografické chyby a mohou být aktualizovány bez předchozího upozornění. Firma KVARK AG, s.r.o. může kdykoliv bez předchozího upozornění změnit produkty a služby popsané na svých stránkách a negarantuje věcnou správnost jejich obsahu.


Firma KVARK AG, s.r.o. nenese vůči jiné straně odpovědnost za přímé, nepřímé, mimořádné nebo jiné následné škody, způsobené použitím informací z jejích nebo odkazovaných webových stránek, včetně (ale ne výhradně) ušlého zisku, vynaložených nákladů, přerušení činnosti a dalších škod.


Firma KVARK AG, s.r.o. neposkytuje žádné garance a záruky kromě záruk vyplývajících ze zákona a záruk, které nad rámec zákona poskytují dodavatelé výrobků a poskytovatelé služeb, jež jsou nabízeny na webových stránkách eParker.cz, pokud je to u takových výrobků a služeb výslovně uvedeno. Informace uvedené na webových stránkách eParker.cz nelze interpretovat jako prohlášení o vhodnosti výrobků a služeb pro některý konkrétní účel, pokud takové prohlášení zákazník neobdržel od firmy KVARK AG, s.r.o. v písemné podobě poté, co jí v případě pochybností kontaktoval.

Chtěli byste potěšit své blízké kvalitním perem Parker, ale nejste si jistí, že vyberete to správné?

Dárkový poukaz u nás pořídíte online a získáte tak skvělý dárek k jakékoli slavnostní příležitosti.

Vytvořte si vlastní dárkovou sadu

Pouze na eParker.cz si můžete sestavit dárkovou sadu
z libovolného pera v nabídce.
Zjistit více