Parker Royal Ingenuity Black BT

Plnicí pero -F-

7 600 Kč ks
Parker Royal Ingenuity Black BT

Nová generace Parker Ingenuity s odvážným a moderním vzhledem, s délkou 170 mm s nasazovacím víčkem a hmotností 43 gramů představuje nová generace Ingenuity psací nástroj pro Ty, kteří rádi píší robustním perem. 3x povrchová úprava prvotřídním lesklým lakem a 1x povrchová úprava exkluzivním černým zpracováním. Hladká povrchová úprava víčka a těla, rafinované detaily a vyrytý vzor na prvotřídních materiálech nabízejí příjemný zážitek spojený s psaním. Jemně propracovaný gravírovaný povrch a váha Parker Ingenuity poskytují vynikající hmatový zážitek. Parker Ingenuity je ručně vyráběn a precizně zpracován tak, aby poskytl skutečně mimořádný a sebevědomý zážitek z psaní. V kombinaci s doplňky potaženými pomocí techniky PVD matně černou barvou. Kolekce Parker Ingenuity je dodávána v elegantních dárkových krabičkách a je velmi žádaným dárkem, který uspokojí úspěšné a asertivní jedince. Hrot z nerezové oceli se zdobnou rytinou potažený odolnou černou vrstvou. Dodáváno s modrou a černou bombičkou. Vyrobeno ve Francii.

dárek
Dárek k nákupu:
Originální pouzdro PARKER
7 600 Kč ks
skladem 1 ks U Vás 20. 08. 2025
darek
Stopa pera - hrot F
F - Tenký hrot (Fine) - Vhodný pro běžné psaní a poznámky.
Mírný tlak vytváří jemnou linku. Velmi oblíbený, vhodný pro uživatele se standardním rukopisem.
 

plnici   Jak správně pečovat o plnící pera
Jak se Vám líbí toto pero:
hodnocení: 4.90 

Chtěli byste potěšit své blízké kvalitním perem Parker, ale nejste si jistí, že vyberete to správné?

Dárkový poukaz u nás pořídíte online a získáte tak skvělý dárek k jakékoli slavnostní příležitosti.

Doporučené doplňky

Ostatní typy

Parker Royal Ingenuity Black BT
Kuličková tužka / propiska

Parker Royal Ingenuity Black BT

Parker Royal Ingenuity Black BT
Plnicí pero -M-

Parker Royal Ingenuity Black BT

Parker Royal Ingenuity Black BT
Roller

Parker Royal Ingenuity Black BT

Dovozce/výrobce:
Newell Rubbermaid Czech Republic s.r.o., Českomoravská 2408/1a, Libeň, 190 00 Praha 9, newellbrands.com
 

Naposledy zobrazené





M  
Marie Henlínová
17.06.2024
hvězdahvězdahvězdahvězdahvězda

Kdyby takto fungovaly všechny služby, žili bychom v ráji. Moc děkuji za rychlý a kvalitní servis. Vaše zboží i služby jsou skvělé.

Více
J  
Jakub Zniščál
06.12.2024
hvězdahvězdahvězdahvězdahvězda

Naprostá spokojenost, skvělá komunikace a rychlé dodání, určitě doporučuji.

Více
T  
Tomáš Kolský
01.06.2025
hvězdahvězdahvězdahvězdahvězda

Skvělý přístup, rychlá odezva i dodání, hezké balení.

Více
I  
Ivana Benešová
02.06.2025
hvězdahvězdahvězdahvězdahvězda

U firmy eParker jsem pořizovala pero jako dárek pro svého syna k osmnáctinám. Klasicky na poslední chvíli. Paní Martina, která mojí objednávku vyřizovala, byla velmi vstřícná a vše, i s gravírováním, se stihlo. Byla jsem velmi spokojená, osobní přístup a ochota vyjít vstříc i ohledně gravírování. Synovi se dárek líbí:))). Děkuji a můžu jen doporučit, Ivana

Více

Vytvořte si vlastní dárkovou sadu

Pouze na eParker.cz si můžete sestavit dárkovou sadu
z libovolného pera v nabídce.




Zjistit více