Parker Royal Duofold Pioneers Arrow GT

Plnicí pero Centennial -F-, zlatý hrot 18 karátů

37 400 Kč
ks
Parker Royal Duofold Pioneers Arrow GT

Duch průkopníka je ve svém pronásledování neklidný, posedlý nezdolnou vůlí zkoumat a posouvat hranice. Poháněni touhou jít vpřed, dále a rychleji, s touhou dosáhnout vrcholu svého snažení. Jít nad rámec. George Parker byl takový jedinec. V pouhých 25 letech ho jeho průkopnický duch přivedl k založení společnosti PARKER a patentování svého prvního plnícího pera, které neprosakuje. Nepotlačitelný duch, který dodnes motivuje neustálé zdokonalování per Parker a který inspiruje kolekci PARKER ARROW. Design je zakořeněn v hodnotách Parker, s precizním leptáním na víčku odrážejícím nahoru směřující šipku, což znamená progresivní myšlení George Parkera a symbolizuje jeho průkopnický postoj. Kolekce Parker Arrow oslavuje Georgeova průkopnického ducha a je poctou těm, kteří posouvají svět vpřed. Tělo z nerezové oceli. Součástí je 18karátový zlatý hrot ( ryzost Au 750/1000 ) s esovitým designem a pozlaceným šroubovacím víčkem. Dodáváno v dárkové krabičce na míru, která doplňuje šedý a zlatý design a začleňuje do víka kazety vzor ve tvaru šipky. Dodáváno s 5 ks černých dlouhých bombiček. Vyrobeno ve Francii.

dárek
Dárek k nákupu:
Originální pouzdro PARKER
37 400 Kč ks
skladem 3 ks U Vás 04. 02. 2026
darek
Stopa pera - hrot F
F - Tenký hrot (Fine) - Vhodný pro běžné psaní a poznámky.
Mírný tlak vytváří jemnou linku. Velmi oblíbený, vhodný pro uživatele se standardním rukopisem.
 

plnici   Jak správně pečovat o plnící pera
Jak se Vám líbí toto pero:
hodnocení: 4.90 

Chtěli byste potěšit své blízké kvalitním perem Parker, ale nejste si jistí, že vyberete to správné?

Dárkový poukaz u nás pořídíte online a získáte tak skvělý dárek k jakékoli slavnostní příležitosti.

Doporučené doplňky

Ostatní typy

Parker Royal Duofold Pioneers Arrow GT
Plnicí pero Centennial -M-, zlatý hrot 18 karátů

Parker Royal Duofold Pioneers Arrow GT

37 400 Kč
Zobrazit detail »
Dovozce/výrobce:
Newell Rubbermaid Czech Republic s.r.o., Českomoravská 2408/1a, Libeň, 190 00 Praha 9, newellbrands.com
 




O  
Olga Tarantová
22.03.2024
hvězdahvězdahvězdahvězdahvězda

Nákup proběhl k naší maximální spokojenosti, rychlé dodání, perfektní komunikace, krásné balení - potěšení pro oči i pro čich :-). Velice děkujeme.

Více
N  
Novická Romana
15.08.2025
hvězdahvězdahvězdahvězdahvězda

Pero Parker jsem dostala před 7 lety k promoci jako dárek, stále ho mám a jsem s ním velmi spokojená, má velikost akorát do peněženky :) V této tradici jsem pokračovala a kamarádce jsem nechala udělat pero s gravírováním k její promoci, dárek udělal velkou radost! Děkujeme a ať se Vám daří!

Více
M  
Martin Sojka
08.09.2025
hvězdahvězdahvězdahvězdahvězda

Profesionální přístup a rychlé dodání.

Více
K  
Klára
12.09.2025
hvězdahvězdahvězdahvězdahvězda

Objednávala jsem pera s gravírováním pro dědu s babičkou. Hned ráno pak přišel návrh s podobou gravírování, který jsem odsouhlasila. Obě pera přišla krásně zabalená a udělala radost. Moc hezká práce, děkuji Martině :) Komunikace ohledně objednávky i doručení parádní.

Více

Vytvořte si vlastní dárkovou sadu

Pouze na eParker.cz si můžete sestavit dárkovou sadu
z libovolného pera v nabídce.




Zjistit více