
Od chvíle, kdy byl v roce 1921 na trh uveden první model, je Duofold symbolem vytříbenosti a elegance. Nejvyšší nároky na kvalitu provedení a důraz na každý detail pera, vyrobeného z celkem 21 jednotlivých a pečlivě ručně sestavených kusů, činí z každého Duofolda důstojného následovníka svých slavných předchůdců a žijící ikonu. Tělo a víčko z houževnaté, sametově černé pryskyřice. V kombinaci s doplňky pokovenými 23karátovým zlatem. Včetně individuálního sériového čísla. Hrot z 18karátového zlata se zdobnou rytinou karetního esa, částečně pokovený rhodiem. Šroubovací víčko. Standardní nabídka zahrnuje slabé a střední hroty. Nadstandardní nabídka hrotů na vyžádání. Součástí balení je konvertor s pístem pro plnění pera inkoustem. Možnost používat i inkoustové bombičky, dodáváno s 2 černými bombičkami. Plnicí pero Centennial je vybavené dvoukanálkovým systémem přívodu inkoustu k hrotu pera. Baleno v dárkovém boxu. Vyrobeno ve Francii.
Originální pouzdro PARKER
19.11.2024
Pero je velmi osobitý dárek. Zde jsem našel tento přístup. A budu se vracet.
Více07.01.2025
Vážený eParker, objednávala jsem u Vás 2x,zásilka dorazila vždy tak jak měla, oba vnuci mají památku na 1-třídu a jestli budou opatrní, mají památku na dlouho. Děkuji
Více06.10.2025
Objednávali jsme jako dárek pro šéfa k narozeninám. Kuličkové pero s gravirováním monogramu. Nám se velice líbilo, doručení rychle, precizně provedeno vč. zabalení. A nejen to, šéf při otevírání dárku řekl \" není to to to si myslím ? ...\" a byl taky nadšený. Takže potěšeno několik lidí. Díky moc :-)
Více16.02.2026
Doporučuji. Objednávala jsem telefonicky a pán mi velice ochotně pomohl objednat po telefonu přesně to co jsem potřebovala. Pero je moc krásné mě se líbí a doufám, že se bude líbit i obdarovanému. Nechala jsem udělat i gravírování a je super. Přišlo skvěle zabalené a velice brzy. Takže za mne veliká spokojenost :-) Moc děkuji
VíceVytvořte si vlastní dárkovou sadu
Pouze na eParker.cz si můžete sestavit dárkovou sadu
z libovolného pera v nabídce.
Zjistit více



