Velmi nás to mrzí, ale Vámi vybraný produkt byl již vyprodán a zrušen z nabídky, bohužel již nebude znovu k prodeji.

Budeme potěšeni, když si vyberete jiné pero. Děkujeme.





T  
Telocvikáři 7777
23.09.2024
hvězdahvězdahvězdahvězdahvězda

Komunikace profesionální, dodání i s gravírováním do 5 pracovních dnů. Balíček krásně zabalený a voněl. Mohu jen doporučit.

Více
B  
Blahoš Skoupý
14.02.2025
hvězdahvězdahvězdahvězdahvězda

S eshopem ePARKER jsem velice spokojený. Potřeboval jsem před vánocemi doručit kuličkové pero s gravírovaným logem. Byl jsem překvapen velmi rychlou a efektivní komunikací při schvalování korektury a taktéž rychlostí vyřízení objednávky = následná výroba a expedice. Vše proběhlo bezvadně. Děkuji a doporučuji !!

Více
F  
Filip Sojka
26.03.2025
hvězdahvězdahvězdahvězdahvězda

Vše bylo hned vyřízeno. Na každý dotaz či komplikaci na mojí straně jsem dostal hned odpověď či pomoc. Seriózní přístup a vřelé jednání. Nemohu nic vytknout. Perfektní firma.

Více
J  
Jiřina Tichá
04.03.2026
hvězdahvězdahvězdahvězdahvězda

Maximální spokojenost s nákupem. Pero Parker je opravdu krásné a jako dárek udělalo velkou radost. Gravírování bylo naprosto precizní. Komunikace s obchodem byla rychlá a velmi příjemná. Udělalo mi radost i to, že v balíčku byla podepsaná kartička s informací, kdo jej připravoval, a celý balíček navíc krásně voněl. Je vidět, že si na detailech dávají záležet.

Více

Vytvořte si vlastní dárkovou sadu

Pouze na eParker.cz si můžete sestavit dárkovou sadu
z libovolného pera v nabídce.




Zjistit více