Vítejte u největšího prodejce per Parker v ČR.

Jak se správně starat o vaše pero Parker

Poskytujeme Vám nejlepší rady ohledně péče o pera Parker, tak aby byla zajištěna celoživotní kvalitní funkčnost. Vyberte si typ pera a naučte se nejlepší postupy péče o pera Parker, od doplňování plnicího pera po odstraňování inkoustových skvrn. Naši odborníci Vám ve videích zřetelně představí správné postupy. Péče o pera Parker je víc než jen doplňování inkoustu nebo výměna náplní, je to způsob, jak předat naše dlouholeté zkušenosti a zajistit, že budete dostávat po celý život vysokou úroveň komfortu při psaní.


plnici-pera Plnicí pera rollery Rollery propisky Kuličkové tužky 5th Parker 5th

5th   Příručka pro 5th

Péče o pero Parker 5th je navržena tak, aby vám zajistila hladké a jemné psaní po celý život. Video s péčí o pero Parker 5th pomáhají při výměně náplně pera a pokynů ohledně skladování pera, cestování s perem a další.

Jak vyměnit náplň Parker 5th

Vyměňte náplň do pera 5th během několika sekund.


Přejít k nabídce per

Chtěli byste potěšit své blízké kvalitním perem Parker, ale nejste si jistí, že vyberete to správné?

Dárkový poukaz u nás pořídíte online a získáte tak skvělý dárek k jakékoli slavnostní příležitosti.

R  
Radek Hák
26.03.2024
hvězdahvězdahvězdahvězdahvězda

Skvělá domluva na realizaci gravírování včetmě grafického návrhu, rychlé jednání a profesionální zpracování.

Více
P  
Pavla Sedlářová
17.01.2024
hvězdahvězdahvězdahvězdahvězda

Skvělý přístup, rychlá komunikace i vyřízení a doručení objednávky. V prosinci krátce před svátky jsem objednala pero Parker Royal IM Monochrome Titanium s gravírováním jako dárek k narozeninám, odpověď přišla obratem a samotné pero do dvou dnů od odsouhlasení grafického návrhu (vybrala jsem si i vlastní font a text byl delší než umožňuje většina dodavatelů). Za mě tedy příjemné překvapení a velká spokojenost.

Více
P  
Petros Christodoulou
20.03.2024
hvězdahvězdahvězdahvězdahvězda

Z tohoto eshopu jsem nakoupil opakovaně, pokaždé všechno proběhlo hladce, zboží dodáno rychle a zákaznická podpora je skvělá - když jsem dokonce potřeboval dodat propisku s gravírováním rychleji než uvedena dodací lhůta, udělali všechno pro to. Skvělý eshop

Více
D  
Dagmar Koutná
17.05.2024
hvězdahvězdahvězdahvězdahvězda

Chtěla bych vyjádřit naprostou spokojenost s veškerými službami firmy ePARKER.cz. Oceňuji vysokou profesionalitu, vstřícnost a promptní jednání. Grafický návrh zaslaný na základě mých požadavků byl perfektně zpracovaný a samotné gravírování rovněž. Byl to dárek na poslední chvíli a firma udělala vše pro to, abych jej do 2 dnů obdržela. Zásilka a její obsah byly pečlivě a krásně zabalené. Vřele doporučuji tuto firmu, kéž by takových bylo víc.

Více

Vytvořte si vlastní dárkovou sadu

Pouze na eParker.cz si můžete sestavit dárkovou sadu
z libovolného pera v nabídce.
Zjistit více