Velmi nás to mrzí, ale Vámi vybraný produkt byl již vyprodán a zrušen z nabídky, bohužel již nebude znovu k prodeji.
Budeme potěšeni, když si vyberete jiné pero. Děkujeme.
Velmi nás to mrzí, ale Vámi vybraný produkt byl již vyprodán a zrušen z nabídky, bohužel již nebude znovu k prodeji.
Budeme potěšeni, když si vyberete jiné pero. Děkujeme.
Objednávala jsem poprvé, jako dárek pro naší profesorku. Dárek splnil očekávání. Nejenže byla úžasná spolupráce s panem Josefem Bršlicou, ale pomohl při výběru barvy a která alternativa by se hodila. Krásně přišlo zabalené, s poděkováním a k tomu dárková taška. Určitě neobjednávám naposledy budou se blížit narozeniny. Děkuji moc, přeji celému Vašemu teamu plno spokojených zákazníků - klientů.
VíceKoupil jsem v tomto obchodě dva produkty Parker. Potřeboval jsem kvalitní dárek, což se povedlo. Dodání zboží bylo rychlé a bez sebemenšího problému. Děkuji
VíceVelka spokojenost. E shop prehledny, dobra orientace. Nadchla me moznost gravirovani na zakazku. Rychle dodani v predvanocnim case. Koupila jsem jako vanocni darek pro neter, moc se libil.
VíceDárek k promoci. Skvělá a rychlá e-mailová komunikace s majitelem. Rychlé dodání, perfektní balení, pomoc při návrhu a umístění iniciál - gravírování. Krásné pero. Vrátíme se! Vřele doporučuji !
Více