Parker Royal Sonnet SE Ciselé GT

Roller

13 500 Kč ks
Parker Royal Sonnet SE Ciselé GT

Nadčasová elegance modelu Sonnet, jeho vytříbený styl i rozmanité povrchové úpravy skvěle navazují na designérskou tradici značky Parker. Sonnet je dokonalým zosobněním všeho, co Parker umí nejlépe - ideálního rozložení hmotnosti pera i pečlivého sestavení jednotlivých, celkem 17 různých dílů. Roller Parker Sonnet SE Ciselé GT s tělem a víčkem z mosazi se zdobnými rytinami a zlatou povrchovou úpravou. Úchopová část z leštěné nerezové oceli se zlatou povrchovou úpravou. V kombinaci s doplňky se zlatou povrchovou úpravou. Nasazovací víčko. Dodáváno s černou náplní ( uložena vespod krabičky ). Baleno v dárkovém boxu. Vyrobeno ve Francii.

13 500 Kč ks
skladem 3 ks U Vás 14. 07. 2025
darek
Jak se Vám líbí toto pero:
hodnocení: 4.90 

Chtěli byste potěšit své blízké kvalitním perem Parker, ale nejste si jistí, že vyberete to správné?

Dárkový poukaz u nás pořídíte online a získáte tak skvělý dárek k jakékoli slavnostní příležitosti.

Doporučené doplňky

Ostatní typy

Parker Royal Sonnet SE Ciselé GT
Plnicí pero -M-, zlatý hrot 18 karátů

Parker Royal Sonnet SE Ciselé GT

16 700 Kč
Zobrazit detail »
Parker Royal Sonnet SE Ciselé GT
Plnicí pero -F-, zlatý hrot 18 karátů

Parker Royal Sonnet SE Ciselé GT

16 700 Kč
Zobrazit detail »
Parker Royal Sonnet SE Ciselé GT
Kuličková tužka / propiska

Parker Royal Sonnet SE Ciselé GT

11 000 Kč
Zobrazit detail »
Dovozce/výrobce:
Newell Rubbermaid Czech Republic s.r.o., Českomoravská 2408/1a, Libeň, 190 00 Praha 9, newellbrands.com
 




M  
Monika Hatalová
27.09.2024
hvězdahvězdahvězdahvězdahvězda

Velmi široká nabídka exkluzivních produktů. Možnost gravírování dle osobního návrhu. Konzultace při procesu návrhu motivu.

Více
P  
Petra Balatková
24.01.2025
hvězdahvězdahvězdahvězdahvězda

Komunikace s firmou , servis, gravírování (návrh, schválení, realizace) vše v pořádku rychle a správně.

Více
C  
Carlos XIII
14.05.2025
hvězdahvězdahvězdahvězdahvězda

Dostal jsem pero k narozeninám a dlouho jsem si jej přál. Musím podotknout, že rozbalování pera byl opravdu zážitek. První mě ovanula velmi příjemná vůně a po té jednoduchý vzkaz s vizitkou, kdo balíček balil. Pepo má krásnou, modrou barvu s gravírováním. Skvělé se drží a nádherně píše. Jsem vděčný, že někdo dokáže tak krásný nástroj vytvořit. Děkuju.

Více
A  
Angelika Andoniu
17.06.2025
hvězdahvězdahvězdahvězdahvězda

Výborná komunikace, poměrně rychlé dodání, krásné pero, balení i kartička. Trochu kazí dojem natržena krabice s dírou a hození balíčku na recepci, kde zůstal bez dozoru.... Ale to jde na triko přepravní službě.

Více

Vytvořte si vlastní dárkovou sadu

Pouze na eParker.cz si můžete sestavit dárkovou sadu
z libovolného pera v nabídce.




Zjistit více