Parker Royal Vector XL Black

Plnicí pero -M-

690 Kč
ks
Parker Royal Vector XL Black

Pera Parker Vector jsou dokonalým úvodem do světa značky Parker a spolehlivým nástrojem pro každého, kdo začíná psát své vlastní každodenní řádky. Plnicí pero Parker Vector XL s mosazným tělem a víčkem se saténovým metalickým lakem v kombinaci s chromovými doplňky. Úchopová část pera je transparentní. Nasazovací víčko. Hrot je vyroben z ušlechtilé nerezové oceli zdobený jemnou rytinou. Vyrobeno ve Francii. Dodáváno v elegantním dárkovém balení s modrou bombičkou.

690 Kč ks
skladem 28 ks U Vás 12. 08. 2026
darek
Stopa pera - hrot M
M - Střední hrot (Medium) - Průměrný tlak a šíře linky.
Vhodné pro uživatele, kteří rádi maličko silnější linku.

plnici   Jak správně pečovat o plnící pera
Jak se Vám líbí toto pero:
hodnocení: 4.64 

Doporučené doplňky

Jiné varianty pera

Parker Royal Vector XL Black
Roller

Parker Royal Vector XL Black

Dovozce/výrobce:
Newell Rubbermaid Czech Republic s.r.o., Českomoravská 2408/1a, Libeň, 190 00 Praha 9, newellbrands.com
 




M  
Miroslav Kukan
23.12.2024
hvězdahvězdahvězdahvězdahvězda

Dlouhodobá spokojenost s perem, nová, ale opět pozitivní zkušenost s internetovým obchodem.

Více
C  
Carlos XIII
14.05.2025
hvězdahvězdahvězdahvězdahvězda

Dostal jsem pero k narozeninám a dlouho jsem si jej přál. Musím podotknout, že rozbalování pera byl opravdu zážitek. První mě ovanula velmi příjemná vůně a po té jednoduchý vzkaz s vizitkou, kdo balíček balil. Pepo má krásnou, modrou barvu s gravírováním. Skvělé se drží a nádherně píše. Jsem vděčný, že někdo dokáže tak krásný nástroj vytvořit. Děkuju.

Více
H  
Hynek Brázda
04.11.2025
hvězdahvězdahvězdahvězdapůl hvězda

Děkuji celému týmu ePARKER.cz za trpělivost se mnou, za profesionalitu a rychlost vyřízení mé objednávky. Pero, které jsem si objednal, je luxusní a udělá moji mamce obrovskou radost. Ještě jednou děkuji a budu vás s radostí doporučovat.

Více
M  
Michal C.
30.01.2026
hvězdahvězdahvězdahvězdahvězda

Rychlé dodání, pěkně zabaleno, jsem spokojen, mohu jen doporučit.

Více

Vytvořte si vlastní dárkovou sadu

Pouze na eParker.cz si můžete sestavit dárkovou sadu
z libovolného pera v nabídce.




Zjistit více