Vítejte u největšího prodejce per Parker v ČR.

Parker Jotter 70th Stainless Steel GT

Kuličková tužka / propiska

990 Kč ks
Parker Jotter 70th Stainless Steel GT

Modelová řada Jotter byla na trh uvedena v roce 1954 a dodnes se díky své nadčasové a elegantní siluetě těší mimořádné oblibě. V roce 2024 tato designová ikona oslaví 70. výročí a právě při této příležitosti Parker uvádí speciální edici Jotter 70th Anniversary. Dnes již klasické provedení z nerezové oceli je u tohoto modelu doplněno dalším pro značku Parker typickým prvkem – gravírovaným vzorem „Ciselé“. Kuličkové pero (propiska) Parker Jotter SE 70th Stainless Steel CT má tělo z broušené nerezové oceli ozdobené pomocí laseru ikonickým vzorem Ciselé. V kombinaci s klipem pokoveným zlatem, s leštěnou úpravou. Dodáváno s modrou nebo černou náplní - dle skladové dostupnosti. Baleno v dárkové krabičce. Vyrobeno ve Francii.

990 Kč ks
skladem 20 ks U Vás 29. 07. 2024
darek
Jak se Vám líbí toto pero:
hodnocení: 4.86 

Chtěli byste potěšit své blízké kvalitním perem Parker, ale nejste si jistí, že vyberete to správné?

Dárkový poukaz u nás pořídíte online a získáte tak skvělý dárek k jakékoli slavnostní příležitosti.

Doporučené doplňky

Ostatní typy

 
J  
Jakub Kolář
03.04.2024
hvězdahvězdahvězdahvězdahvězda

S rychlou komunikací ohledně gravírovaní jsem byl velmi spokojený, e-shop je přehledný a doručení v pořádku. Gravírovaná pera daruji ke zvláštním příležitostem. Doporučuji.

Více
T  
Tomas Belohlavek
17.06.2024
hvězdahvězdahvězdahvězdahvězda

DOPORUČUJI! Krásné pero, výborně zpracované, které ve skutečnosti vypadá ještě lépe. S rukou si okamžitě rozumí a dodá příjemný pocit důkladnosti a elegance. Služba gravírování a dodávky proběhla bezchybně a velmi rychle. Kdo (se) chce odměnit či obdarovat, má možnost.

Více
T  
Tomas Konopasek
10.07.2024
hvězdahvězdahvězdahvězdahvězda

Fantastické jednání a rychlé vyřízení objednávky. Dárek udělal ještě větší radost, než jsem původně očekával :) díky!

Více
M  
M Nepresol
19.07.2024
hvězdahvězdahvězdahvězdahvězda

Služeb ePARKER.cz jsem využil v krátké době dvakrát. Jednou šlo o koupi ze standartní nabídky, jednou koupě a úprava gravírováním. Reakce byla rychlá, vzhledem ke speciálnímu požadavku proběhlo i ověření mého požadavku, nejedná-li se o chybu. Tímto je pro mne dosaženo kýženého pocitu velmi dobrého servisu zákazníkovi ze strany prodejce. Moc děkuji za péči. Budu se rád vracet.

Více

Vytvořte si vlastní dárkovou sadu

Pouze na eParker.cz si můžete sestavit dárkovou sadu
z libovolného pera v nabídce.
Zjistit více