Pera Parker na eParker.czParker Rollery | Rollery používají inkoust na vodní bázi, více podobný inkoustu používanému v plnicích perech. Inkoust je tekutější a obvykle poskytuje plynulejší psaní. Má vždy sundavací víčko. Nakupujte u největšího prodejce per PARKER v České republice. |
Objednána dvě pera/propisky jako dárek s gravírováním. Kvalitní zpracování per včetně textu. Mohu jen doporučit, děkuji.
VíceObjednal jsem pero jako dárek k promoci s vygravírovaným jménem a příjmením. Služba fungovala skvěle. Přišel e-mail s návrhem písma, po odsouhlasení byla objednávka rychle vyřízena.
VícePořízené výrobky jsou super kvality a s ohledem na přístup dodavatele vřele doporučuji všem.
VíceRáda bych moc pochválila tento obchod, kde jsem nakupovala propisku jako dárek k narozeninám pro svou dceru. Celý nákup proběhl naprosto bez problémů a byla jsem maximálně spokojená. Komunikace byla rychlá a vstřícná, objednávka byla vyřízena velmi rychle a balíček dorazil pečlivě zabalený. Propiska je krásná, kvalitní a udělala dceři obrovskou radost, což je pro mě to nejdůležitější. Je vidět, že si obchod zakládá na kvalitě i spokojenosti zákazníků. Mohu jen doporučit a určitě zde nenakupuji naposledy. Děkuji za skvělou zkušenost!
Více