Byla jsem velmi spokojená. Vše přišlo v pořádku, hezky zabaleno, skvělý servis.
Komunikace s firmou , servis, gravírování (návrh, schválení, realizace) vše v pořádku rychle a správně.
Objednávka naprosto bez problému.
Rychlé dodání, pěkně zabaleno, jsem spokojen, mohu jen doporučit.