Rychlé jednání, skvělá komunikace přes e-maily ohledně mých dotazů. A opravdu překrásné dárkové balení.
Super komunikace a servis, všechno rychle i chvíli před vánoci.
Komunikace s paní Martinou i s e-shopem byla skvělá, jsou velmi vstřícní. Výborný obchod. Dodání rychle a bez problémů. Perfektní!
Vřele doporučuji.