Skvělá komunikace s obchodem, rychlé dodání, perfektní balení, krásné zpracování komplimentky. Nemám co vytknout. Obchod můžu jen a jen doporučit.
Velice rychlé vyřízení, vše v pořádku.
Velmi rychlé dodání, kvalita v pořádku, nemám co vytknout.
Rychlé a vstřícné jednání i při gravírování vlastního grafického prvku.