Pera Parker na eParker.cz

Parker Kuličkové tužky

Kuličkové tužky nebo-li propisky používají hustý inkoust na bázi oleje, rychleji schnou na papíru a taky vydrží déle než inkousty v rollerech nebo plnicích perech. Mají stiskací nebo otočný mechanismus. Nakupujte u největšího prodejce per PARKER v České republice.
 

 





M  
Milada Minaříková
09.12.2024
hvězdahvězdahvězdahvězdahvězda

Využila jsem možnost gravírování. Velmi mě překvapilo, že mohu zvolit typ písma dle svého výběru. Ovšem to byl teprve začátek sprchy překvapení: i když jsem objednávku zaslala v pozdních večerních hodinách, tak mi obratem přišel náhled vyrytí k odsouhlasení. Po tomto kroku velmi rychlé dodání. Kvalitní balení včetně vizitky s osobním poděkováním ❤ Mohu tedy jen doporučit - kvalitní výrobek s nadstandardními službami

Více
E  
Eva Krautová
03.11.2025
hvězdahvězdahvězdahvězdahvězda

Děkuji za velmi vstřícné a rychlé jednání. Krásné balení mne velmi potěšilo.

Více
D  
Drahomíra Seemannová
02.03.2026
hvězdahvězdahvězdahvězdahvězda

Zboží i služby jsou perfektní. Vynikající komunikace a rychlost dodání!

Více
M  
Miloš Fiřt
06.05.2026
hvězdahvězdahvězdahvězdahvězda

Nákup plnícího pera se zlatým hrotem Parker Royal Sonnet Premium Metal Blue CT byl pro mne zážitkem roku. Navíc jsem si přál osadit plnící pero nejtenčím hrotem \"EF\". Tento požadavek musel vyřídit obchodní zástupce z Uherského Brodu dotazem u výrobce ve Francii. Frantíci se drobet zapotili než vykovali nový hrot a pak už vše běželo jak má. Rád se zmíním o výborném informačním servisu, který si odmakal pan Bršlica. Děkuji za spolupráci a na viděnou někdy v budoucnu při dalším nákupu. Zákazník z Jablonce nad Nisou.

Více

Vytvořte si vlastní dárkovou sadu

Pouze na eParker.cz si můžete sestavit dárkovou sadu
z libovolného pera v nabídce.




Zjistit více