Velmi nás to mrzí, ale Vámi vybraný produkt byl již vyprodán a zrušen z nabídky, bohužel již nebude znovu k prodeji.

Budeme potěšeni, když si vyberete jiné pero. Děkujeme.





M  
M Nepresol
19.07.2024
hvězdahvězdahvězdahvězdahvězda

Služeb ePARKER.cz jsem využil v krátké době dvakrát. Jednou šlo o koupi ze standartní nabídky, jednou koupě a úprava gravírováním. Reakce byla rychlá, vzhledem ke speciálnímu požadavku proběhlo i ověření mého požadavku, nejedná-li se o chybu. Tímto je pro mne dosaženo kýženého pocitu velmi dobrého servisu zákazníkovi ze strany prodejce. Moc děkuji za péči. Budu se rád vracet.

Více
M  
Mgr. Pavel Matyáš
11.05.2025
hvězdahvězdahvězdahvězdahvězda

Dodání zboží proběhlo rychle, nic nechybělo, všechno bylo v pořádku. Tak jako vždy, když si u firmy ePARKER.cz něco objednám.

Více
L  
Luboš Kuchař
23.12.2025
hvězdahvězdahvězdahvězdahvězda

Komunikace s e-shopem neměla chybu. Ve všem mi velmi ochotně vyšli vstříc, gravírování dopadlo výborně. Objednal jsem pozdě, ale díky e-shopu se vše stihlo a dárek jsem předal včas. Moc děkuji za velmi milý a vstřícný přístup. Vřele doporučuji!

Více
S  
Stanislav Novotný
11.05.2026
hvězdahvězdahvězdahvězdahvězda

Objednal jsem si pero Parker před obědem a po třetí hodině už mi psali z PPL, že ho pro mne převzali a další den po desáté jsem pero měl. Uherský Brod - Praha za méně než 24 hodin. Je to potěšující, když věci fungují nejen jak mají, ale ještě s nadstavbou skutečného zájmu o zákazníka. Standa Novotný

Více

Vytvořte si vlastní dárkovou sadu

Pouze na eParker.cz si můžete sestavit dárkovou sadu
z libovolného pera v nabídce.




Zjistit více