Velmi nás to mrzí, ale Vámi vybraný produkt byl již vyprodán a zrušen z nabídky, bohužel již nebude znovu k prodeji.

Budeme potěšeni, když si vyberete jiné pero. Děkujeme.





J  
Jiří Kovacs
20.01.2024
hvězdahvězdahvězdahvězdahvězda

Na pera Parker jsem již zvyklý spousty let. Jejich kvalita a design má prostě úroveň. Co mohu ale doporučit je určitě si pero koupit na ePARKER.CZ Kvalita služeb a jejich poradenství je na mnohem vyšší úrovni, než když si pero koupíte někde v papírnictví a k tomu expresní dodání. Mohu jen doporučit.

Více
F  
Filip Burka
17.10.2025
hvězdahvězdahvězdahvězdahvězda

Objednal jsem pero jako dárek k promoci s vygravírovaným jménem a příjmením. Služba fungovala skvěle. Přišel e-mail s návrhem písma, po odsouhlasení byla objednávka rychle vyřízena.

Více
L  
Lucie Margaret Zavadilová
07.11.2025
hvězdahvězdahvězdahvězdahvězda

Vše v pořádku, krásný dárek za Ph.D. promoci - pero Parker s gravírováním, rychlé dodání!

Více
M  
Miloš Fiřt
06.05.2026
hvězdahvězdahvězdahvězdahvězda

Nákup plnícího pera se zlatým hrotem Parker Royal Sonnet Premium Metal Blue CT byl pro mne zážitkem roku. Navíc jsem si přál osadit plnící pero nejtenčím hrotem \"EF\". Tento požadavek musel vyřídit obchodní zástupce z Uherského Brodu dotazem u výrobce ve Francii. Frantíci se drobet zapotili než vykovali nový hrot a pak už vše běželo jak má. Rád se zmíním o výborném informačním servisu, který si odmakal pan Bršlica. Děkuji za spolupráci a na viděnou někdy v budoucnu při dalším nákupu. Zákazník z Jablonce nad Nisou.

Více

Vytvořte si vlastní dárkovou sadu

Pouze na eParker.cz si můžete sestavit dárkovou sadu
z libovolného pera v nabídce.




Zjistit více