Velmi nás to mrzí, ale Vámi vybraný produkt byl již vyprodán a zrušen z nabídky, bohužel již nebude znovu k prodeji.
Budeme potěšeni, když si vyberete jiné pero. Děkujeme.
Velmi nás to mrzí, ale Vámi vybraný produkt byl již vyprodán a zrušen z nabídky, bohužel již nebude znovu k prodeji.
Budeme potěšeni, když si vyberete jiné pero. Děkujeme.
Volala jsem do obchodu vše vysvětlili, poradili a my už jen objednali :-) Vřele doporučuji :-)
VícePero včetně glavírování jako dárek k promoci, návrh a náhled glavírování přišel obratem po uskutečnění objednávky. Výborná komunikace s obchodem, rychlost dodání. Zboží přišlo velmi pěkně zabalené, v mírně parfemovaném obalu, což umocnilo dojem z dárku. Velká spokojenost.
VíceMaximální spokojenost! Objednala jsem si pero s gravírováním a vše proběhlo naprosto perfektně. Pero je krásné, kvalitní a gravírování precizní. Velmi oceňuji i skvělou a rychlou komunikaci – opravdu profesionální přístup. Mohu jen doporučit. Děkuji!
VícePřála jsem si vygravírovat nápis. Veškerá komunikace byla skvělá a rychlá. Přišel voňavý balíček s milým vzkazem kdo jej zabalil. Pero byl dárek, udělal radost a věřím, že ji bude dělat ještě dlouho.
Více