Velmi nás to mrzí, ale Vámi vybraný produkt byl již vyprodán a zrušen z nabídky, bohužel již nebude znovu k prodeji.

Budeme potěšeni, když si vyberete jiné pero. Děkujeme.





C  
Carlos XIII
14.05.2025
hvězdahvězdahvězdahvězdahvězda

Dostal jsem pero k narozeninám a dlouho jsem si jej přál. Musím podotknout, že rozbalování pera byl opravdu zážitek. První mě ovanula velmi příjemná vůně a po té jednoduchý vzkaz s vizitkou, kdo balíček balil. Pepo má krásnou, modrou barvu s gravírováním. Skvělé se drží a nádherně píše. Jsem vděčný, že někdo dokáže tak krásný nástroj vytvořit. Děkuju.

Více
M  
Monika K.
13.06.2025
hvězdahvězdahvězdahvězdahvězda

Příjemná komunikace, rychlé dodání, dárek měl úspěch.

Více
K  
Kateřina Koudelová
31.10.2025
hvězdahvězdahvězdahvězdahvězda

Skvělá komunikace i vstřícnost. Pracovníci mi rychle zaslaly návrhy s různými typy písmy, abych si mohla lépe vybrat. Kupovala jsem jako dárek a velmi potěšil. Sama jsem si nemohla pero vyzkoušet, ale vypadalo kvalitně a vyzdvihnout musím i dárkové balení. Obchod mohu jen doporučit.

Více
Z  
Zdenka Šímová
18.01.2026
hvězdahvězdahvězdahvězdahvězda

Jsem velmi spokojená se vším. Produkty Parker jsou zárukou kvality, ale mile jsem byla překvapena s flexibilitou, rychlostí vytvoření osobního dárku gravírováním s pěkných návrhem. Vřele doporučuji. Určitě se vrátím. :-)

Více

Vytvořte si vlastní dárkovou sadu

Pouze na eParker.cz si můžete sestavit dárkovou sadu
z libovolného pera v nabídce.




Zjistit více