Velmi nás to mrzí, ale Vámi vybraný produkt byl již vyprodán a zrušen z nabídky, bohužel již nebude znovu k prodeji.

Budeme potěšeni, když si vyberete jiné pero. Děkujeme.





N  
Nikola Mašová
17.10.2024
hvězdahvězdahvězdahvězdahvězda

U firmy eParker nakupuji již poněkolikáté a pokaždé naprostá spokojenost. Úžasný vstřícný přístup, skvělý servis a dokonale zabalená a voňavá zásilka. Jsem tak moc spokojená, že vím, že nebudu/nechci nakupovat již jinde. Pro mě jako zákazníka je to naprostá radost! Děkuji!

Více
K  
Kateřina Jestřábová Urbanová
19.02.2025
hvězdahvězdahvězdahvězdahvězda

Rychlá komunikace, rychlá dodávka, krásné psací tužky který nejdou z ruky :o) Takže píše celá rodina vč. dětí !

Více
T  
Thu Thuy Nguyenová
20.03.2025
hvězdahvězdahvězdahvězdahvězda

Pera Parker s gravírováním iniciálů jsem objednávala jako vánoční dárek kolegům na pracovišti. Bylo hezké vidět upřímnou radost v jejich tváři při rozbalování. Gravírování se moc povedlo. Celkově doporučuji, objednání, zpracování grafického návrhu a samotná výroba byla velmi rychlá :)

Více
K  
Kateřina Seifertová
28.11.2025
hvězdahvězdahvězdahvězdahvězda

Skvělá zkušenost s eshopem. Objednávka dorazila rychle, pečlivě zabalená a komunikace obchodu byla výborná. Oceňuji hlavně velmi vstřícný a rychlý zákaznický servis. Ráda zde nakoupím znovu.

Více

Vytvořte si vlastní dárkovou sadu

Pouze na eParker.cz si můžete sestavit dárkovou sadu
z libovolného pera v nabídce.




Zjistit více