Velmi nás to mrzí, ale Vámi vybraný produkt byl již vyprodán a zrušen z nabídky, bohužel již nebude znovu k prodeji.

Budeme potěšeni, když si vyberete jiné pero. Děkujeme.





P  
Pavla Sedlářová
17.01.2024
hvězdahvězdahvězdahvězdahvězda

Skvělý přístup, rychlá komunikace i vyřízení a doručení objednávky. V prosinci krátce před svátky jsem objednala pero Parker Royal IM Monochrome Titanium s gravírováním jako dárek k narozeninám, odpověď přišla obratem a samotné pero do dvou dnů od odsouhlasení grafického návrhu (vybrala jsem si i vlastní font a text byl delší než umožňuje většina dodavatelů). Za mě tedy příjemné překvapení a velká spokojenost.

Více
P  
Pavla Nešpor Bellisová
04.12.2024
hvězdahvězdahvězdahvězdahvězda

S nákupem a službami jsem byla maximálně spokojena, zboží jsem obdržela velice rychle, bezvadná komunikace a ochota.

Více
B  
Blahoš Skoupý
14.02.2025
hvězdahvězdahvězdahvězdahvězda

S eshopem ePARKER jsem velice spokojený. Potřeboval jsem před vánocemi doručit kuličkové pero s gravírovaným logem. Byl jsem překvapen velmi rychlou a efektivní komunikací při schvalování korektury a taktéž rychlostí vyřízení objednávky = následná výroba a expedice. Vše proběhlo bezvadně. Děkuji a doporučuji !!

Více
K  
Kateřina Koudelová
31.10.2025
hvězdahvězdahvězdahvězdahvězda

Skvělá komunikace i vstřícnost. Pracovníci mi rychle zaslaly návrhy s různými typy písmy, abych si mohla lépe vybrat. Kupovala jsem jako dárek a velmi potěšil. Sama jsem si nemohla pero vyzkoušet, ale vypadalo kvalitně a vyzdvihnout musím i dárkové balení. Obchod mohu jen doporučit.

Více

Vytvořte si vlastní dárkovou sadu

Pouze na eParker.cz si můžete sestavit dárkovou sadu
z libovolného pera v nabídce.




Zjistit více