Velmi nás to mrzí, ale Vámi vybraný produkt byl již vyprodán a zrušen z nabídky, bohužel již nebude znovu k prodeji.

Budeme potěšeni, když si vyberete jiné pero. Děkujeme.





I  
Ivana Šlehoferová
25.06.2025
hvězdahvězdahvězdahvězdahvězda

Byla jsem se všemi službami velmi spokojená, kvalitní dodavatel, vše rychlé a perfektní.

Více
V  
Vladimír Žaludko
31.12.2025
hvězdahvězdahvězdahvězdahvězda

Děkuji panu Bršlicovi za vstřícnost a domluvení speciálních požadavků a také slečně Martině za gravírování. Sice dražší dárek, no kvalitní a s přidanou hodnotou.

Více
D  
Dagmar Říhová
12.05.2026
hvězdahvězdahvězdahvězdahvězda

Ráda bych moc pochválila tento obchod, kde jsem nakupovala propisku jako dárek k narozeninám pro svou dceru. Celý nákup proběhl naprosto bez problémů a byla jsem maximálně spokojená. Komunikace byla rychlá a vstřícná, objednávka byla vyřízena velmi rychle a balíček dorazil pečlivě zabalený. Propiska je krásná, kvalitní a udělala dceři obrovskou radost, což je pro mě to nejdůležitější. Je vidět, že si obchod zakládá na kvalitě i spokojenosti zákazníků. Mohu jen doporučit a určitě zde nenakupuji naposledy. Děkuji za skvělou zkušenost!

Více
K  
Kristýna Novotná
25.05.2026
hvězdahvězdahvězdahvězdahvězda

Snadné objednání, příjemná komunikace s obchodem kvůli gravírování na pero, které bylo objednáno jako dárek pro manžela. Požadavky splněny dle přání. Zásilka přišla hezky zabalená a gravírování se vyvedlo. Manžel je spokojen, píše se zmiňovaným perem každý den. Děkuji celému týmu. :)

Více

Vytvořte si vlastní dárkovou sadu

Pouze na eParker.cz si můžete sestavit dárkovou sadu
z libovolného pera v nabídce.




Zjistit více