Mohu všem vřele doporučit. Objednávala jsem 3 pera pro kolegy s gravírováním. Rychlé jednání, náhled pro gravírování i úprava návrhu po připomínkování. Vše došlo krásně zabalené popsané a voňavé s vizitkou kdo balíček balil. Opravdu profesionální přístup.
VíceKrásné psací potřeby. Objednávka byla vyřízena bezchybně a bleskově. Doporučuji.
Více